Середа, 2019-08-21, 1:56 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Гурток стендового моделювання

      Керівник гуртка - МАЙХЕР СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ


      Стендове моделювання має багату й цікаву історію. Ще з давніх часів, перш ніж побудувати будинок, а пізніше при виготовленні машин і механізмів, спочатку виконували його зменшену модель-копію.

            

     

       Неоціненною є роль моделювання та конструювання в розумовому розвитку. Виготовляючи модель тієї або іншої машини, діти знайомляться не тільки з її пристроєм, основними частинами і вузлами, але і призначенням, областю застосування її людиною, отримують відомості загальноосвітнього характеру, вчаться планувати і виконувати намічений план, знаходити найбільш раціональне конструктивне рішення , створювати свої, оригінальні вироби. Заняття розвивають інтелектуальні та інструментальні здібності, уяву і конструктивне мислення, прищеплюють практичні навички роботи зі схемами та кресленнями.

           

       

Моделюючи, діти визначають форму і пристрій машини, конструкцій і споруд, підбирають колір, у який вони будуть пофарбовані, складають композиційне розташування окремих частин та елементів. Таким чином, відбувається естетичне навчання, розвиток і виховання. Моделювання та конструювання мають великі можливості в розвитку вихованців. Розвиваючий характер навчання визначається всією системою занять. Діти спочатку поповнюють певну суму знань, яка є основою для подальшої роботи.

З накопиченням знань вони поступово переходять до виготовлення більш складних моделей і самостійної розробки конструкцій. При цьому вся трудова діяльність сприяє розвитку творчих здібностей. Істотні і виховні можливості занять з моделювання та конструювання. З їх допомогою ми знайомимося з історією розвитку не лише техніки, але і з її творцями, а значить - з історією  України  і всього людства. Практично всі вироби можуть служити виставковими експонатами, наочними посібниками чи  подарунками.
Обласний конкурс учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання (заочний)

(листопад 2012 року, м. Хмельницький)

      З 27 по 30 листопада 2012 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання (заочний). У конкурсі взяли участь і вихованці гуртка стендового моделювання під керівництвом Майхера Сергія Миколайовича. Особливо відзначилися Вадим Коваленко та Володимир Козельський. Саме завдяки їхнім зусиллям наша станція юних техніків посіла 2-ге командне місце. Адже хлопці здобули перемоги в особистому заліку у наступних категоріях:

У категорії "Авіація:

"Пластикові набори в масштабі 1:72:

       Диплом ІІ-го ступеня - Коваленко Вадим

"Пластикові набори в масштабі 1:48:

        Диплом І-го ступеня – Козельський Володимир


У категорії "Автомобілі”:

 "Пластикові набори”:

 Диплом ІІ-го ступеня – Козельський Володимир  

Диплом ІІІ-го ступеня – Коваленко Вадим  


У категорії "Бронетехніка”:

Диплом І-го ступеня – Козельський Володимир  


У категорії "Діорами та макетні площини:

       Диплом І-го ступеня – Коваленко Вадим      

                                                                          

 

  

         


Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Час
Друзі сайту
Зворотній зв'язок
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Ми в соцмережах
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0