П`ятниця, 2018-10-19, 3:55 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Каталог файлів

Головна » Файли » Організаційно-розпорядчі документи

Інструкція з діловодства
[ Викачати з сервера (408.0 Kb) ] 2015-01-17, 5:07 PM
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ директора Старокостянтинівської міської станції юних техніків  від 06.12.2012 року, №56
 
 
ІНСТРУКЦІЯ
з ведення ділової документації
в Старокостянтинівській міській станції юних техніків
 
І. Загальні положення
 
1.1. Інструкція з ведення ділової документації в Старокостянтинівській міській станції юних техніків (далі – Інструкція) розроблена відповідно до вимог законів України “Про освіту” та “Про позашкільну освіту”, постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 “Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади”, наказу Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20 липня 1998 року № 41 “Про затвердження Переліку типових документів” (із змінами), Інструкції з діловодства в Старокостянтинівській міській раді, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 року, №85, державних стандартів організаційно-розпорядчої документації.
 
1.2. Інструкція  встановлює  перелік  обов’язкової  організаційно-розпорядчої документації для керівника та педагогічних працівників  СМ СЮТ.
 
1.3. Дотримання правил і рекомендацій щодо порядку здійснення ділових процесів, встановлених цією Інструкцією, є обов’язковими для керівника  і педагогічних працівників СМ СЮТ. Педагогічні працівники, прийняті на роботу, повинні бути ознайомлені з вимогами Інструкції та виконувати їх.
 
1.4. Організація діловодства в СМ СЮТ покладається на спеціально призначену для цього особу.
 
1.5. Відповідальність за організацію діловодства в СМ СЮТ несе керівник.
Керівник СМ СЮТ відповідають за зміст,  якість підготовки та оформлення документів на належному рівні.  
1.6. Контроль за виконанням вимог цієї Інструкції здійснює управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, у сфері якого знаходиться СМ СЮТ.
 
ІІ. Документування діяльності СМ СЮТ.
 
2.1. Документування управлінської інформації полягає у створенні документів, у яких фіксується з дотриманням установлених правил інформація  про управлінські  дії.

 
2.2. Підставою для створення документів є необхідність засвідчення наявності та змісту управлінських дій, переведення, зберігання і використання інформації протягом певного часу або постійно.
 
2.3. Документи складаються державною мовою, крім випадків, передбачених  Законом України “Про засади державної мовної політики”.
Документи, які надсилаються іноземним адресатам, оформлюються українською мовою або мовою держави-адресата, або однією з мов міжнародного  спілкування.
 
2.4. Документи можуть оформлюватися у відповідних книгах, журналах  або на папері форматом А4 (210 х 297 мм) та А5 (146 х 210 мм).
Складання документів на папері довільного формату не дозволяється.
 
2.5. Організаційно-розпорядчі документи можуть оформлюватися  на бланках, що виготовляються згідно з вимогами цієї Інструкції.
Бланки кожного виду виготовляються на основі кутового або поздовжнього розміщення реквізитів. Реквізити заголовка розміщуються центрованим (початок і кінець кожного рядка реквізиту однаково віддалені від меж зони розташування реквізитів) або прапоровим (кожний рядок реквізиту починається від лівої межі зони розташування реквізитів) способом.
Зразок бланка СМ СЮТ на основі кутового розміщення реквізитів наведено у додатку 1.
Зразок бланка СМ СЮТ на основі поздовжнього розміщення реквізитів наведено у додатку 2.
 
2.6. Для виготовлення бланків використовуються аркуші паперу формату А4 (210 х 297 міліметрів)  та А5 (210 х 148  міліметрів).
Дозволено використовувати бланки формату А3 (297 х 420 міліметрів) – для  оформлення  документів  у  вигляді  таблиць.
Бланки документів повинні мати такі поля (міліметрів):
30 – ліве;
10  – праве;
20  – верхнє та нижнє.
Склад реквізитів бланків: Державний Герб України (порядок використання визначається законом), найменування міністерства, іншого центрального (місцевого) органу виконавчої влади, найменування СМ СЮТ, ідентифікаційний код, індекс підприємства зв’язку, поштова адреса, номер телефону, e-mail (за наявності) номер рахунку в банку, місце для зазначення дати, реєстраційного індексу, посилання на дату та реєстраційний  індекс  вхідного документа.
Бланки документів повинні виготовлятися друкарським способом на білому папері  високої  якості  фарбами  насичених  кольорів.
За рішенням керівника СМ СЮТ бланки можуть виготовлятись  за  допомогою  комп'ютерної техніки....
 
Категорія: Організаційно-розпорядчі документи | Додав: StarSUT | Теги: інструкція, діловодство, позашкільний заклад
Переглядів: 270 | Завантажень: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Час
Друзі сайту
Зворотній зв'язок
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Ми в соцмережах
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0