Середа, 2018-11-14, 12:25 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Каталог файлів

Головна » Файли » Інструкції з охорони праці

Інструкція з ОП лакофарбувальні та малярні роботи
[ · Викачати видалено (0,0 Mb) ] 2013-01-22, 8:58 PM
             1.1. Дія інструкції поширюється на всіх осіб,  зайнятих  у роботах  по використанню лакофарбувальних матеріалів та виконанні малярних робіт.

             1.2. Інструкція розроблена на основі "Положення про розробку інструкцій з охорони праці", „Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці".  СНиП ІІІ-4-80, "Техника безопасности в строительстве”, ГОСТ 12.3.035.

             1.3. За даною інструкцією інструктуються перед почат­ком роботи особи , зайняті малярними роботами та роботами з використанням лакофарбувальних матеріалів.

             Результати інструктажу заносяться в „Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці”, в журналі після проходження інструктажу повинен бути підпис інструктора, який  інструктує  осіб, зайнятих малярними роботами та роботами з використанням лакофарбувальних матеріалів.

             1.4.  За невиконання даної інструкції особа несе дисциплінарну, матеріальну, адміністративну та кримінальну від­повідальність,

             1.5.  До виконання малярних робіт та робіт з використанням лакофарбувальних матеріалів допускаються  особи, які пройшли медичний огляд, вступний інструктаж  з охорони праці та інструктаж на робочому місці.

.....
Категорія: Інструкції з охорони праці | Додав: StarSUT
Переглядів: 470 | Завантажень: 434 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Час
Друзі сайту
Зворотній зв'язок
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Ми в соцмережах
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0