Середа, 2018-11-14, 12:22 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Каталог файлів

Головна » Файли » Інструкції з охорони праці

Інструкція з ОП електромонтер
[ · Викачати видалено (0,11 Mb) ] 2013-01-22, 3:35 PM

1. Загальні положення.

1.1.  До роботи електромонтером допускаються особи, не молодші 18 років, що пройшли медичний огляд, та одержали посвідчення про наявність кваліфікаційної групи з електробезпеки.

1.2.  Електромонтер, якого приймають на роботу, повинен пройти вступні інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки, бути ознайомлений під розпис з умовами праці, правами та пільгами щодо роботи в шкідливих та небезпечних умовах праці, з правилами поведінки при виникненні аварій.

1.3.  До початку роботи безпосередньо на робочому місці електромонтер повинен отримати первинний інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки.

1.4.  Після первинного інструктажу електромонтер повинен протягом 2-15 днів (залежно від стажу, досвіду і характеру роботи) пройти стажування під керівництвом досвідченого, кваліфікованого електромонтера, який призначається наказом (розпорядженням) по закладу.

1.5. Електромонтер повинен працювати в спецодязі: костюм бавовняний, черевики шкіряні, рукавиці комбіновані. Крім того, на зовнішніх роботах взимку – додатково куртка і штани бавовняні на утеплювальній підкладці, валянки.

1.6. Електромонтери, які обслуговують електроустаткування, повинні користуватися такими засобами захисту: діелектричними рукавичками, килимками і діелектричними калошами або ботами, а також інструментами з ізольованими ручками.

1.7. Усі захисні засоби повинні мати клеймо з позначкою дати наступного іспиту та напруги, при якій потрібно користуватися цим засобом.

1.8. Гумові захисні засоби повинні зберігатися у закритих шафах або ящиках окремо від інструменту. Необхідно запобігати впливу мастил, бензину й інших речовин, що руйнують гуму. Гумові захисні засоби перед їх застосуванням повинні бути оглянуті та очищені від бруду, а при зволоженні поверхні їх треба ретельно витерти і висушити.

1.9. Забороняється застосовувати засоби, які мають проколи і тріщини.

......
Категорія: Інструкції з охорони праці | Додав: StarSUT
Переглядів: 1101 | Завантажень: 134 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Час
Друзі сайту
Зворотній зв'язок
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Ми в соцмережах
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0