Середа, 2018-11-14, 12:26 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Каталог файлів

Головна » Файли » Інструкції з охорони праці

Інструкція з ОП деревообробне обладнання
[ · Викачати видалено (0,10 Mb) ] 2013-01-22, 9:02 PM

1. Загальні вимоги безпеки.

1.1.  До роботи на деревообробному обладнанні допускаються особи, що пройшли медичний огляд, відповідне навчання, вступний та первинний інструктажі  з охорони праці про безпечні методи роботи. Ці знання періодично перевіряються, закріплюються у межах навчальних програм. Проведення інструктажу з охорони праці оформляється у спеціальному журналі.

1.2.  Особа повинна виконувати тільки ту роботу, з якої пройшла інструктаж і на яку видано завдання. Передоручення роботи іншим особам не допускається.

1.3.  Дотримуйтеся встановлених правил, не допускайте знаходження на робочому місці сторонніх осіб. Забороняється палити, розпивати алкогольні напої чи перебувати під час роботи у нетверезому стані.

1.4. У процесі роботи можлива поява таких небезпечних та шкідливих факторів, щодо яких необхідно дотримуватися правил безпеки:

- рухомі частини обладнання, рух повітря, можливість появи електричної напруги на струмопровідних частинах обладнання, гострі кути, задирки на обладнанні та матеріалі.

1.5. З метою запобігання пожежі, травм необхідно:

- утримувати в чистоті обладнання та приміщення;

- дотримуватись технологічної дисципліни;

- дбайливо ставитися до устаткування, інструменту, пристроїв, матеріалів.

- працюйте на справному устаткуванні, справним інструментом, при виявленні несправностей повідомте безпосереднього керівника робіт чи керівника гуртка;

- не користуйтеся відкритим вікном;

- дотримуйтеся вимог особистої гігієни.

1.6. Особа, задіяна до роботи на деревообробному обладнанні, має право відмовитися від дорученої роботи, якщо її виконання загрожує її життю чи здоров’ю або створює небезпеку для оточуючих.

Категорія: Інструкції з охорони праці | Додав: StarSUT
Переглядів: 428 | Завантажень: 122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Час
Друзі сайту
Зворотній зв'язок
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Ми в соцмережах
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0