П`ятниця, 2017-10-20, 9:43 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Наші досягнення

Досягнення вихованців Старокостянтинівської міської станції юних техніків за 2015 рік.

      2015 рік був доволі урожайним для наших вихованців і багатим на нагороди. Вони проявили себе не тільки в обласних змаганнях і конкурсах, але й показали високу результативність на Всеукраїнських конкурсах, фестивалях і виставках науково-технічної творчості. 

  

  1. Гурток «Юні винахідники» (керівник Ковтуновський Петро Степанович)
 
  • Расевич Владислав – диплом I-го ступеня обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!” у номінації «Зразки саморобних ігор та іграшок»; диплом І-го ступеня Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість — тобі, Україно!”  за роботу «Шалені кульки – 3»)
  • Олійник Євген -  диплом  - I-го ступеня обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість — тобі, Україно!”у номінації «Модернізоване лабораторне обладнання»; диплом І-го ступеня Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість — тобі, Україно!”  за роботу «Робот з медичних шприців»)
  • Хвалибога Назар – диплом ІІ-го ступеня у номінації «Електроніка та приладобудування» за підсумками проведення обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок
  • Білійчук Олександр - диплом ІІ-го ступеня у номінації «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність» за підсумками проведення обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок
 
  • ІІІ- командне місце за підсумками проведення обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок.
 
  1. Гурток «Судномоделювання» (керівник Возний Сергій Олександрович)
  •  Чайковський Олександр - ІІI-го ступеня обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість — тобі, Україно!”у номінації «Моделі суден, авіаційні, автомобільні, моделі ракет - спортивно-технічні моделі всіх класів та категорій»;
  • Люлько Олександр - ІІІ-го ступеня обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість — тобі, Україно!”у номінації «Моделі суден, авіаційні, автомобільні, моделі ракет - спортивно-технічні моделі всіх класів та категорій»;
 
3. Гурток «Стендове моделювання» (керівник Майхер Сергій Миколайович) 
  • Коратач Владислав - дипломІ-го ступеня обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість — тобі, Україно!”у номінації «Стендові моделі»;
  • Козак Олександр -  диплом ІІ-го ступеня обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість — тобі, Україно!”у номінації «Стендові моделі»; диплом І-го ступеня у категорії  «Флот», диплом І-го ступеня у категорії «Інша техніка» за підсумками проведення обласного заочного конкурсу учнівської молоді з історико-технічного  стендового моделювання» 
  • Коваленко Вадим - диплом ІІ-го ступеня у категорії «Авіація», диплом ІІІ-го ступеня у категорії «Транспортні засоби»,  диплом І-го ступеня у категорії  «Бронетехніка», диплом ІІ-го ступеня у категорії «Діорама» за підсумками проведення обласного заочного конкурсу учнівської молоді з історико-технічного  стендового моделювання»;
  • Люлько Олександр -  диплом І-го ступеня у категорії «Бронетехніка», диплом ІІ-го ступеня у категорії  «Флот» за підсумками проведення обласного заочного конкурсу учнівської молоді з історико-технічного  стендового моделювання»;
 
 ІІ-ге командне місце  за підсумками проведення обласного заочного конкурсу учнівської молоді з історико-технічного  стендового моделювання» листопад 2015 року.
 
  1. Гурток «Початкове технічне моделювання» (Чорна Наталія Леонідівна)
  • Нестерова Катерина - дипломом ІІ-го ступеня за підсумками обласних змагань учнів молодшого шкільного віку з ПТМ.
 
  1. Гурток «Фотолюбителів» (керівник Наконечний Сергій Олегович)
  2. Гурток «Відеоператорів (Студія ДКТР «Стильні штучки»)(керівник Турбан Володимир Ілліч)
  • Полупан Надіядиплом І-го ступеня обласного  заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» в номінації «Пейзаж» в особистому заліку; 
  • Черновська Ольга - диплом ІІ-го ступеня обласного  заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» в номінації «Друзі людини» в особистому заліку;
  • Кубка Ірина - диплом ІІ-го ступеня обласного  заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» в номінації «Архітектура та мистецтво» в особистому заліку;
  • Верещагіна Олександра - диплом ІІІ-го ступеня обласного  заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» в номінації «Архітектура та мистецтво» в особистому заліку;
І-ше командне місце за підсумками проведення обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"
 
 
 Гурток «WEB-дизайну» (Шевчук Олександр Олексійович)- Паламарчук Владислав - диплом ІІ-го ступеня заочного етапу обласного  конкурсу  з ІТ-технологій у номінації «Web-дизайн»
 
Всього:
  1. Командних місць :
І-ше – 1;
ІІ-ге – 1
ІІІ-є - 1
 
  1. В особистому заліку:

- І-х – 9,
- 2-х– 11;
- 3-х – 4.

 

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Час
Друзі сайту
Зворотній зв'язок
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Ми в соцмережах
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0